Torrent Oyun indir, Pc, Full Oyun, Oyun Yukle, Tek Link http://grimaclifton.com Torrent Oyun indir 2017 dosyalarını sorunsuz ve güvenli indirebileceğiniz Başlıca Torrentler olmak üzere Full programlar, tek link oyunlar vede Repack Oyunlar Fri, 23 Jun 2017 12:07:10 +0000 tr-TR hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.7.5 Yüksek Kalitede Yabancı Dizi İzle http://grimaclifton.com/yuksek-kalitede-yabanci-dizi-izle.html http://grimaclifton.com/yuksek-kalitede-yabanci-dizi-izle.html#respond Fri, 23 Jun 2017 12:07:10 +0000 http://grimaclifton.com/?p=38766 Eğer yüksek kalitede yabancı dizi izlemek istiyorsanız internet sitesi olarak size bu konuda hizmet verebiliriz. Uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer alıyor ve sahip olduğumuz güçlü altyapısı sayesinde sizlere yüksek kalitede film izletme fırsatını sunuyoruz. Eğer siz de 13 reasons why izlemek istiyorsanız hemen internet sitemizi ücretsiz bir şekilde ziyaret edebilir ve yüklemiş olduğumuz bölümden hepsini ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Lucifer dizisi de aynı zamanda genç kitleler tarafından en çok tercih edilen içerikler arasında yer alıyor.

Sunmuş olduğumuz tüm hizmetleri ücretsiz bir şekilde sunuyor ve böylece müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışıyoruz. Film izlerken herhangi bir şekilde ödeme yapmak zorunda kalmayacak ayrıca en çok meydana gelen problemlerden bir tanesi olan görüntünün takılması gibi bir durumda söz konusu olmayacaktır. Siz de sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız hemen internet sitemizi ziyaret edebilir ve sizler için hazırlamış olduğumuz farklı film içeriklerine göz atmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın ki film izlemek sadece boş zaman aktivitesi değil aynı zamanda herkeste bulunması gereken bir kültür hale gelmeye başladı. Bu kültürden yararlanmak için hemen internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lucifer izlemek için de internet sitemiz ücretsiz bir şekilde ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sitemizin arka planda çalışmakta olan arkadaşlarımız sizlere mümkün olduğu kadar kaliteli hizmet verebilmek için her gün çalışmalarına devam ediyor.

]]>
http://grimaclifton.com/yuksek-kalitede-yabanci-dizi-izle.html/feed 0
de Blob 2 http://grimaclifton.com/de-blob-2.html http://grimaclifton.com/de-blob-2.html#respond Thu, 22 Jun 2017 19:16:57 +0000 http://grimaclifton.com/?p=38757

de Blob 2 PC indir

Blob 2’de Yoldaş Siyah ve Inkies, yepyeni bir yeni ile geri döndü.
Renk dünyasından kurtulmak için arsa. Papa Blanc’ın yeni yardımıyla
Ve takipçileri olan Blancs, Blob ve arkadaşları onun sürüsü
Renklerini tekrar geri getirmek için çalışmalarını kesin
Prisma Şehrinin vatandaşları. Aksiyon dolu bir renkle yola koyulmak
Özel boyalar, desenler ve müzik dünyayı getiren macera
hayata.

]]> http://grimaclifton.com/de-blob-2.html/feed 0 Sniper Elite 4 İndir – Full http://grimaclifton.com/sniper-elite-4-indir-full.html http://grimaclifton.com/sniper-elite-4-indir-full.html#comments Thu, 22 Jun 2017 11:21:52 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13951

Sniper Elite 4 İndir – Full

Sniper Elite 4 İndir – Full Şimdiye kadar yapılan en ileri ve en büyük II. Dünya Savaşı atış oyununda eşsiz keskin nişancı özgürlüğünü keşfet. Savaş zamanındaki İtalya’yı Faşizm girdabından kurtarırken taktik üçüncü kişi muharebesi, oynanabilirlik seçenekleri ve devasa seviyeler arasında destansı uzun mesafe atışları tecrübe et.

Ödüllü selefinin sonrası üzerine kurulu Sniper Elite 4, bol güneşli Akdeniz sahil kasabalarından, eski ormanlara, dağ vadilerine ve devasa Nazi mega yapılarına kadar oyuncuları güzel İtalyan yarımadası boyunca oradan oraya taşımaktadır.

Gizli ajan ve elit keskin nişancı Karl Fairburne, İtalyan Direnişi’nin cesur adamları ve kadınlarının yanında çarpışmalı ve Avrupa’daki Müttefik karşı atağını durdurma potansiyeli ile korkunç yeni tehdidi daha başlamadan yenmelisin.

KAPSAMLI MÜCADELE

Yüzlerce düşman, araç ve avlanacak yüksek rütbeli Nazi subayları ile devasa mücadele seviyelerinde sürükleyici oynanabilirlikle saatlerce mücadele et. Görevlerin için yolunu çiz, yeni keskin nişancı ağlarını ortaya çıkar, gizli yan görevler, koleksiyon malları ve fazlasını bul!

ÖDÜLLÜ KESKİN NİŞANCI

Keskin nişancıların yüzlerce metre öteden tatmin edici atışlar yapmak için rüzgâr, yer çekimi ve kalp atışını dikkate aldığı tarz belirleyici kurşun tüfek balistiğini tecrübe et.

KAPSAMLI CEPHANELİK

Etkileyici II. Dünya Savaşı keskin nişancı tüfekleri, tabancaları, yarı otomatik tüfekler, ağır silahlar, tuzaklar, el bombaları ve patlayıcılar yelpazesi ile her türlü muharebe durumuna sorunsuz bir şekilde uyum sağla.

DERİNLEMESİNE ÖZELLEŞTİRME

Dürbün oranı, namlu ağzı sürati ve durağanlık gibi kilit silah özelliklerini ayarlayarak ve becerilerini geliştirerek muharebe etkinliğini keskinleştir. Her türlü karşılaşma için varsayılan mühimmatlar oluştur ve bunları düzenle.

TRAVERSLERİ VE SÖKÜMÜ DÜZENLE

Düşmanlara kurşunu ulaştırmak için oyunun engin ortamlarında tırman, bir yere asıl, yalpala ve sıçra ve örtüye saklanarak, çıkıntılara asılarak ve fazlasını yaparak öldürücü darbeler ulaştır!

ÖVGÜYÜ HAK EDEN X-RAY ÖLDÜRME KAMERALARI

Sniper Elite’in övgüyü hak eden X-ray Öldürme Kamerası, tamamen yeni görseller ve özelliklerle geri dönüyor, artık en etkileyici yakın dövüş saldırılarını ve patlayıcı tuzaklı öldürmelerini muazzam ayrıntılarla sunuyor.

TAKTİKSEL BİRLİKTELİK

Mücadelenin tamamını bir diğer oyuncuyla çevrim içi olarak oyna ya da 4 oyuncuya kadar olan özel birlikte oyun modlarına dal.

NEFES KESİCİ ÇOK OYUNCULU

Sniper Elite’in markalı keskin nişancısını 6 özel tasarlanmış harita boyunca 7 modda 12 oyuncuya kadar benzersiz bir rekabetçi oyuna sok. Piyasaya sürüldükten sonra daha fazla mod ve harita ÜCRETSİZ sunulacaktır!

TÜM DLC EKLİDİR.:
Sniper Elite 4 – Cold Warfare Winter Expansion Pack
Sniper Elite 4 – Urban Assault Expansion Pack
Sniper Elite 4 – Deathstorm Part 2: Infiltration
Sniper Elite 4 – Allied Forces Rifle Pack
Sniper Elite 4 – Night Fighter Expansion Pack
Sniper Elite 4 – Deathstorm Part 1: Inception
Sniper Elite 4 – Silent Warfare Weapons Pack
Sniper Elite 4 – Covert Heroes Character Pack
Sniper Elite 4 – Target F  hrer
Sniper Elite 4 – Camouflage Rifles Skin Pack
Sniper Elite 4 – Season Pass
Game is multi language
English French Italian German Spanish Polish Portuguese-Brazil
Russian Simplified Chinese Traditional Chinese
You can only have one extra language installed next to english
(english + french, english + german, english + italian, …)

TÜRKİYEDE İLK BİZDE HER ZAMANKİ GİBİ22-06-2017 FULL SORUNSUZ SÜRÜM ÇIKTI Torrent abi Sitemizde;

]]>
http://grimaclifton.com/sniper-elite-4-indir-full.html/feed 13
Chess Ultra İndir http://grimaclifton.com/chess-ultra-indir.html http://grimaclifton.com/chess-ultra-indir.html#respond Wed, 21 Jun 2017 17:44:05 +0000 http://grimaclifton.com/?p=38743

Chess Ultra PC indir

Chess Ultra modern dokunuşlar ile tüm zamanların en harika strateji oyununu şırınga ediyor; müthiş 4K görseller, Büyük Üstat onaylı yapay zeka ve tam sanal gerçeklik uyumluluğu ile nihai satranç tecrübesi.

 • Göz alıcı satranç setleri ve güzel çevreler
 • 10 Büyük Üstat onaylı yapay zeka seviyesi
 • ELO derecelendirme sistemi ile sezgisel, yenilenmiş yerel ve çevrim içi çok oyuncu
 • Kasik, Baskın ve Maraton dâhil kapsamlı zaman kontrolleri çevrim içi mevcut
 • Çapraz platformlu çevrim içi oyun ve lider tahtaları.
 • Resmi Ripstone turnuvalarında izle ve yarış
 • 80’in üzerinde satranç yapbozu ile becerilerini göster
 • En büyük tarihi maçları kazanarak geçmişi yeniden yaz
 • Her oyun için yerel ve çevrim içi olarak taşınabilir oyun formülü (TOF) ile oyunu çıkart
 • Tam Twitch entegrasyonu seni topluluğa karşı oynamaya davet ediyor
 • Sanal gerçeklikte oyna ve Chess Ultra tecrübesine dal
 • Oyunu geliştirmeye yardım etmek için derinlikli eğitimler

Tam Oculus Rift ve HTC Vive desteği ile bugüne kadarki en nefes kesici satranç tecrübesi için sanal gerçeklikte Chess Ultra oyna. Kütüphanedeki antika maun tahtadaki ahşap tanelerden her satranç parçasının altında hissedilen lükse kadar satranç hiç bu kadar iyi görünmemişti. Hareketini yapmak ve oyuna doğrudan odaklanmak için fiziksel olarak eriş.

 • Oculus Rift ve HTC Vice ile uyumlu
 • Ulaşmak ve parçaları taşımak için Oculus veya Vive kontrol aygıtlarını kullan
 • Güzel, ultra gerçkçi ortamlara dal
 • Daha iyi bir görüntü almak için her ortamda durarak perspektifini değiştir
 • Gomorrah’taki en sıradışı satranç meydan okumasına gir. Hayatta kalacak mısın?

]]> http://grimaclifton.com/chess-ultra-indir.html/feed 0 Get Even İndir http://grimaclifton.com/get-even-indir.html http://grimaclifton.com/get-even-indir.html#comments Wed, 21 Jun 2017 11:20:29 +0000 http://grimaclifton.com/?p=38729

Get Even PC indir

Get Even 2017 Soğukkanlı bir paralı asker ve kiralık katil olan Black, gizemli eski bir akıl hastanesinde uyanır ve geçmişine dair hiçbir şey hatırlamamaktadır.
Onu ele geçiren gizemli ‘Red’in rehberliğinde, kullanıcısının anılarını tekrar yaşamasını ve onları şimdide yeniden deneyimlemesini sağlayan eşsiz bir başlık teknolojisi ile bir tür tedaviye başlar.
Ve Black böylece hatırlamaya çalışır.
‘Pandora’ başlığının yardımıyla kendi zihninin derinliklerine bir yolculuk yapar ve hatırlayabildiği tek olayın, üzerine bomba bağlanmış bir genç kızı kurtarma girişiminin, ardındaki gerçeği keşfetmeye çalışır.

]]>
http://grimaclifton.com/get-even-indir.html/feed 1
The Infectious Madness of Doctor Dekker İndir http://grimaclifton.com/the-infectious-madness-of-doctor-dekker-indir.html http://grimaclifton.com/the-infectious-madness-of-doctor-dekker-indir.html#respond Tue, 20 Jun 2017 21:12:26 +0000 http://grimaclifton.com/?p=38713

The Infectious Madness of Doctor Dekker PC indir

The Infectious Madness of Doctor Dekker Piskoloji doktoru olmaya ne dersin ? Senin için aynı zamanda soruları olacak, ne dediğine dikkat et. Sözleriniz nihai kaderlerini ve kendi kaderini belirleyecek!
ANA ÖZELLİKLER
FMV! – 1600+ tam ekran HD video yanıtları
ÜCRETSİZ Metin Girişi – İstediğinizi sor, soru, cümle veya sadece anahtar kelimeler yaz.
ÇOKLU SONA ERMELER – Hükümdarlığı bulun ve siz ve hastalarınıza ne oldu …
ÇOKLU HİKAYELER – 6 ana şüpheli ve 5 yan macera inc. John Guilor (Çelişki)
RANDOM MURDERER – Spoilerle savaşmak için oyunun başında seçildi
BASİT UI – Kanıtları görüntüleyin, not alın, tekrar edin izleyin, soru geçmişinizi görün
BAŞARILAR – Buhar kazanımları ve dinamik betimleme derecelendirme sistemi

UYARI – Bu oyun olgun temaları ve psikolojik korkuyu (cinsel temalar, şiddet ve intihar dahil) içermektedir ve doğası gereği geniş yoruma açıktır – bu nedenle orijinal olarak tasarlanmamış olmasına rağmen tecavüz ve parris gibi bazı konular da çıkarılabilir. Sadece yetişkinler için önerilir.
TÜM DETAYLAR
Doktor Dekker’ın Bulaşıcı Çılgınlığı, oyunculara önceden belirlenmiş bir listeden onları seçmek yerine kendi sorularını yazarak, şüphelileri sorgulama özgürlüğü veren bir Lovecraftian FMV cinayet gizemi. Çözmek için hiçbir nokta ve tıklama bulmacası yok, yalnızca sorulacak sorular ve incelenecek kanıtlar var.

Dr Dekker’ı kimin öldürdüğünü bulmak bulmacanın yalnızca bir parçasıdır; Geride bıraktığı kaosun nasıl düzeltileceğini ortaya koymak çok daha hileli olacak … Cinayetin ipuçlarını sunmanın yanı sıra, her bir hastanın kendine ait tuhaf bir sorunu var – bunlar zaman manipülasyonundan ve canlanmış sevdiklerinden altındaki dehşetlere Deniz.

Atmosferik bir soundtrack ile tamamlanan Doktor Dekker’ın Enfeksiyöz Çılgınlığı sizi hastalarınızın yaşadığı gölge gerçeğini keşfetmeye davet ediyor – başınıza çarpacak paranormal yabancılık ve dehşet dolu bir dünya; burada güvenmek zorunda olduğunuz tek şey kendi zihninizdir. .

Onu kaybetmemeye çalış …
KREDİ
Sen ……………………….. Doktor
Aislinn De’Ath ……………… Marianna
Bianca Beckles-Rose …….. Jaya
Dom Lister …………………. Nathan
Helen Jenkinson ………….. Elin
Helga Ragnars ……………. Claire
Millin Thomas ……………… Bryce
Mark Kitto ………………….. Profesör Alderby
Ve John Guilor’un oynadığı konuk Profesör Warwick.

Ek hastalar tarafından oynanır …
Carolyn İngilizce, Catherine Stacey, John Shields ve Rosie Hefferon.

Tim Cowles’ın yönettiği.
SSS
Oyun boyunca nasıl ilerleme kaydediyorsun?
Bir dizi beş terapi seansı oynarsın. Her seansta birkaç hastayla konuşacağız ve trafik ışıkları hangi hastalara kilidini açtığınızı söyleyerek devam edebilmenizi sağlar. Sarı kilidi açık, ancak yeşil renkle ulaşmak ve olası tüm yanıtları bulmak için konuşmaya devam edebilirsiniz. Son suçlama ekranında hediye birimini seçersiniz ve doğru seçerseniz oyun biter ve biten videolarınızı oynatır. Otomatik kaydetme, bir hastaya söylediğiniz bir şeyi geri almanın bir yolunun bulunmadığı anlamına gelir; dolayısıyla dikkatli olun. Kısaca bu, fakat sana her şeyi anlatamayız, yok sürpriz olmaz …
Cevapları olmayan bir soru sorsam ne olurum?
Uzun süredir hayranlarından oluşan FMV oyunları ve tıklama ve tıklama maceraları hepimiz “Bu işe yaramayacak” veya “tekrar denemek zorunda olacağımı düşünüyorum” ifadelerine aşina ve tekrar tekrar tekrar eden ifadeler var. Bu nedenle hastalara “Bilmiyorum” diyerek farklı yollar verdik – en çok 40’ın üzerinde şey var, bazıları yeni öykülerine yol açan ipuçları içeriyor.
Bu oyun AI simülatörü müdür?
Hayır. Sorularınıza “bilmiyorum” sorularını cevaplamak için çok zamanınız var, çünkü oyunda yalnızca 1600’den fazla gerçek cevap alındı. Hastaların söylediklerini dinleyin ve görüşlerini sürdürebilmek için konuşma çizgilerini takip edin. Yanıtlar anahtar kelime temellidir, bu nedenle hastaların zaten kullandığı kelimeleri kelimenin tam anlamıyla sizin için yarısı kadar işe yarayacak.
Kaç tane eylem var?
Toplamda beş eylem var. Her bir hareket, kendine yeten bir bölüm; bu nedenle, hikayeyi ortaya çıkarmak için herhangi bir sırada soru sormak (ve yanıt almak) mümkündür. Yaptığınız bazı kararlar gelecekteki hareketleri etkileyecektir, bu nedenle devam düğmesine bastığınızda geri dönüş olmayacaktır!
Sıkışırsam ne olurum?
Takılıp kalmamak için oyunu tasarlamaya çalıştık, ancak yaparsanız ‘İpucu’ yazmanız yeterlidir. Onu tavsiye istemek olarak düşünün ve her cevabı bulmaya çalışıyorsanız çokça ihtiyacınız olacak (aka yeşil olacak). Yardım videosunu da doğru bir şekilde izlediğinizden emin olun.
Eğer katil rasgele seçilirse, bu tekrarlanabilir mi demek?
Oyun tekrar oynanabilir, ancak bunu akılda tutarak tasarlanmamıştır. Herkesin oyunun çoğunu birden çok oyuna gerek duymadan mümkün olduğunca deneyimleyebilmesini istedik; bu nedenle dallanma aynı anda yalnızca birkaç yanıt kaldırıyor.

TR İLK TORRENTABİ.COM FARKI İLE 

DELİLERLE UĞRAŞMAYA PİSKOLOJİL MANYANLARLA DOLU BİR TV OYUNU :)

]]> http://grimaclifton.com/the-infectious-madness-of-doctor-dekker-indir.html/feed 0 Mini Rollers İndir http://grimaclifton.com/mini-rollers-indir.html http://grimaclifton.com/mini-rollers-indir.html#respond Tue, 20 Jun 2017 17:14:31 +0000 http://grimaclifton.com/?p=38702

Mini Rollers 2017 PC indir

Mini Rollers 2017 Yerel çok oyunculu savaşlar da, klasik top VS top ölüm maçında oyuncuları baş düşürecek olan eserlerdeler. Oyuncular, hangi topları yarışmak istediklerini seçebilecek ve muhalif topları arenadan atacak.

Temel Özellikler:

18 Benzersiz Toplar
9 farklı dünyada 90+ seviye
Birçok çeşit platform zorluğu / bulmaca
Rolling ball sub-türün taze alışı
Kupalar, yaratıklar, toplar ve kaplamalar da dahil olmak üzere tonlarca koleksiyon
Yerçekimi değiştirme, yüzeylere mıknatıslanma, sıçrayış, gözbebeklerinin yaptığı her şeyi yapmak gibi tonlarca yetenek, yalnızca genelde bir hayalet olmaya, yüzen, dondurucu, eriterek, kendini parçalayan, parlayan, küçülüyor, zıplatıyor, güçlendiriyor ve daha fazlası gibi.
9 Sana zarar verebilecek ve sana yardım edebilecek patronlar ve birçok yaratıklar
Ekstra Ayrıntılar:
Bir sürü paskalya yumurtası ve sırları
Tam ve değişik bir soundtrack, şu an 30+ şarkı ve büyüyor
Buhar Başarıları, Rozetler ve daha fazlası
En iyi seviye zamanları için planlanan afişler
Çok yakında:
Yerel Çok Oyunculu Savaşları
Ücretsiz DLC ve yeni seviyeler
Bu oyun Super Monkey Ball, Super Mario Galaxy ve benzeri platform oyuncularının hayranları için bir zorunluluktur.

Mini Silindirler geç alfa aşamalardadır ve şu an geliştirme aşamasındadır. Ekran görüntüleri, oyun ve görüntüler, serbest bırakılınca değişebilir.

]]>
http://grimaclifton.com/mini-rollers-indir.html/feed 0
Nex Machina İndir http://grimaclifton.com/nex-machina-indir.html http://grimaclifton.com/nex-machina-indir.html#respond Tue, 20 Jun 2017 17:11:27 +0000 http://grimaclifton.com/?p=38692

Nex Machina PC 2017 indir

Nex Machina 2017 piyasaya çıktığı anda çok fazla seveni olarak görünün aksiyon onudur. Nex Machina 2017 Housemark tarafından geliştirilen müthiş bir arkad tarzı çift stick çok yönlü nişancı oyunu. Hem Robotron hem de Smash TV’den ilham alan Nex Machina, cablepunk denilen bir nevi kablolu ilkel siberalem temalı uzak bir gelecekte geçen, saf aksiyona, üç boyutlu imhaya ve dişe diş rekabete odaklı bir oyun.

Nex Machina 2017 Nex Machina dünyasında insanlar teknolojiye o kadar bağımlı hale gelmişler ki gözlerini bir an olsun mobil cihazlarından ayıramıyorlar. Diğer taraftan, makineler bilinç kazanmış ve insandan onlarca kez daha zeki hale gelmiş. Artık insanların hizmetçisi olmak istemiyorlar, zira üstün yaşam formu artık robortlar. Ve amaçlarına ulaşmak için de insanlığı yok etmeye girişiyorlar…

Nex Machina 2017 Resogun’un yaratıcısı Housemark ve Eugene Jarvis, zamanımızın çift stick çok yönlü nişancı oyunu Nex Machina ile oyuncuları arkad oyun makinelerinin nostaljik dünyasına doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Düşman robotları imha et, insanları özgürleştir, arkadaşlarından daha iyi skorlar yaparak onların heveslerini kursaklarında bırak. Zirveye çıkacak yetenek ve cesaretin var mı?

– En gelişmiş haliyle, müthiş bir çift stick arkad nişancı oyunu
– 5’ten fazla dünyada 100’ün üzerinde zorlu seviye
– Gizli yollar, seviyeler ve insanlar
– Yerel koop çok oyuncu modu
– Derin puanlandırma sistemi, zengin metaoyun ve tekrar oynanabilirlik
– Özel beceri ve başarılar
– Topluluk ve arkadaşlararası liderlik tabloları
– Kilidi açılabilir öğeler ve oyuncu profilleri
– Yeni nesil işaret mesafe alanı (SDF) ışın izleme ve kesintisiz dönüşüm teknolojisi
– Voxel sürümlü, önemli ölçüde geliştirilmiş Housemark motoru

Çıkış Tarihi: 20 Haziran 2017

TR İLK HER ZAMANKİ GİBİ TORRENTABİ.COM FARKLI İLEEEEEEEEEE….

]]>
http://grimaclifton.com/nex-machina-indir.html/feed 0
BİM 23 Haziran 2017 Aktüel Ürünler http://grimaclifton.com/bim-23-haziran-2017-aktuel-urunler.html http://grimaclifton.com/bim-23-haziran-2017-aktuel-urunler.html#comments Tue, 20 Jun 2017 16:06:59 +0000 http://grimaclifton.com/?p=38683 Bim 23 Haziran da yayınlanan aktüel ürünler kataloğunu sizler için hazırladık BİM aktüel ürünlerde bu hafta çok fazla indirimler söz konusu siz değerli müşterini mağazalarına bekliyor.

BİM 23 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Tüm insanların ihtiyaçlarını gideren BİM mağazaları siz değerli müşterilerine çok güzel aktüel ürünleri ayrıcalığını bu yazımızda bulabilirsiniz. Haftalık kampayaları tamamını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Kendi araçlarınızı da temizliğe önem ve araçınızıda seviyorsanız bu haftaki ve Gelecek hafta Bim kataloğunu incelemenizi tavsiye ediyoruz. Arabalarınızın temizliğine önem veriyorsanız bu hafta dopdolu güzel ve temizlik malzemelerini kaçırmamanız konusunda önerilerimizi dikkate alın. Bu hafta özel ve Sınırlı sayıda olan BİM aktüel ürünleri bu haftada göz kamaştırıyor.

Her yıl olduğunu gibi bu yılda yeni ürünler ve aktüel ürünleri sizlere sunun BİM mağazaları 2017 fırsat ürünlerini sizlere alt konumuzdan inceleme şansı bulabilirsiniz.

BİM aktüelde Bu hafta 23 Haziran 2017 Aktüel Ürünler siz değerli kullanıcıları için hazırlandı.

En güzel Yıkama Makinesi: 139 TL.
Crea En verimli Bluetooth Kulaklık: 21,90 TL.
Günümüzün Makaralı ve Yan Cam Perdesi: 15,90 TL.
Güncel Trafik Seti: 39,90 TL.
Makaralı uzun Ara Kablo: 29,90 TL.
Termos her ısıya duyarlı: 44,90 TL
Araç içi Oto Koltuk Kılıfları: 59,90 TL.
çok verimli Araç İçi Soğutucu: 99,90 TL.
Oto Kilim Yumuşak Minder: 11,90 TL.
Araç İçi Diyan Seti: 24,95 TL.
Makaralı kaliteli Yan Cam Perdesi 15,90 TL.
Trafik Setleri Bim: 39,90 TL.
Makaralı uzun Ara Kablo: 29,90 TL.
Termos sıcak ve soğuk: 44,90 TL.
Kumaş Oto Koltuk Kılıfı: 59,90 TL.
Kompressör Araç lastik ve daha fazlası: 49,90 TL.
Pazarda kulanılıcak Araba: 24,50 TL.
Çelik güçlü Termos: 29,90 TL.

Aracınız da Güneşten korunmak istiyor iseniz 4,90 TL değerinde ön cam koruması tam size göre ve bu fiyata kacmicak fırsat BİM Market müşterileri beğenisine sunuyor.

Bu haftanın en büyük indirim listesinin ardından sizlere annelerimiz ve ailemiz için en önemli temizlik ürünlerini BİM aktüel Ürünler bu haftaki kataloğumuzda sizleri de unutmadık. ABC deterjan ihtiyacınızı karşılayacak 10Kg ve Quich Dish marka bulaşık da kullanılacak en güzel altığı sizlere sunuyor.

BİM 2017 Haziran 2017 Bu hafta siz değerli kullanıcıları için en ucuz aktüel ürünleri sizlere konumuzun altında paylaşıyoruz.

ABC Toz Deterjanı: 10Kg 22,90 TL.
Quick Dish marka 3’lü El Bezi: 3,45 TL.
Queen marka Parfümlü Tuvalet Kağıdı: 32 Adet 23,90 TL.
Quick Dish marka Renkli – Saplı Bulaşık Ovma Teli: + 1 Yedek Başlık 4,95 TL.
Scarlett marka Hijyenik Ped Normal: 3,65 TL.
Quick Dish marka Figürlü Lavabo Fırçası: 5,95 TL.
Scarlett Hijyenik Ped Gece: 3,65 TL.
Quick Dish marka Bulaşık Altlığı: 5,95 TL.
Fairy Platinum marka Bulaşık Makinesi Kapsül Deterjan: 29,90 TL.
Quick Dish marka Deterjan Hazneli Bulaşık Süngeri + 1 Fırça Başlık: 9,95 TL.
Domestos marka Temizlik Ürünleri: 5,95 TL.
Green marka Oto Temizleme Bezi 36 Adet: 2,95 TL.
Vanish Kosla marka Leke Çıkarıcı 3 Litre: 19,90 TL.
Green marka Temizlik Bezi: 5,90 TL.

BİM 23 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 23 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 23 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

]]>
http://grimaclifton.com/bim-23-haziran-2017-aktuel-urunler.html/feed 1
2017 Yılının En Çok Beklenen Oyunları http://grimaclifton.com/2017-yilinin-en-cok-beklenen-oyunlari.html http://grimaclifton.com/2017-yilinin-en-cok-beklenen-oyunlari.html#comments Tue, 20 Jun 2017 06:58:05 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=10748

2017 çıkacak oyunların listesi

2017 yılı en çok beklenen oyunları sizler için derledik. Oyunların çıkış tarihleri net olarak zamanı belli. 2017 yılının en çok beklenen oyunlar. Beklediğimiz bu sıralar Aksiyon oyunları 2016 ve 2017 Pc Oyunları ve konsol oyunlarında xbox one ve playstaion oyunları dahil olmak üzere ÇIKICAK TÜM Oyunları Siz Değerli www.torrent-oyunindir.com Ailemize sunuyouz. Bu sayfamızda bulabileceksiniz.

İşte Beklenen en iyi oyunların listesini sizler için hazırladık.

 

LÜTFEN YORUM ATINIZ.

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Left 4 Dead 3

 alt=

Valve’ın post apokaliptik zombi oyun serisinin üçüncü oyunu olan Left 4 Dead 3’ün yapım aşamasında olduğu tahmin ediliyor. (altda çıkış tarihi temsilidir)

Çıkış Tarihi: 05 ağustos 2016

Hellraid

 alt=

Call of Juarez ve Dead Island oyunlarıyla tanıdığımız Polonyalı oyun geliştirici Techland’ın yeni oyunlarından bir tanesi olan Hellraid, bir grup oyuncu tarafından heyecanla bekleniyor. Bir tür birinci kişi bakışlı aksiyon oyunu olacak Hellraid oldukça değişik bir atmosfere sahip olacak.

Çıkış Tarihi: 30 ağustos 2016

Half-Life 3

 alt=

Valve’ın efsanevi serisi Half-Life’ın devamı niteliğinde çıkacak Half-Life 3 için henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak tüm oyunseverler Valve’dan yapılacak bir Half-Life açıklaması için kulak kesilmiş durumda.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

BioShock Vita

 alt=

Resmi adı henüz açıklanmayan BioShock Vita, serinin el konsollarına ilk çıkartması oluyor. Oyun önceki BioShock oyunlarının portu değil yepyeni bir oyun olacak.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Psychonauts 2

 alt=

Resmi adı henüz açıklanmayan BioShock Vita, serinin el konsollarına ilk çıkartması oluyor. Oyun önceki BioShock oyunlarının portu değil yepyeni bir oyun olacak.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

H1Z1 2017

 alt=

H1Z1, 2017 yılında yeni serisini piyasa sürmesi bekleniyor. DayZ ile başlayan zombili hayatta kalma oyunu akımının yeni bir üyesidir. Arkasında Sony’nin olmasıysa oyunun en büyük artısı.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Arena of Fate

 alt=

Arena of Fate, günümüzün popüler oyun türü olan MOBA’nın yeni bir örneğidir. Oyunu Far Cry 1 ve Crysis serisiyle tanıdığımız Crytek geliştiriyor.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Burnout

 alt=

2017 en çok beklenen oyunları arasında Criterion Games tarafından geliştirilen yarış oyunu serisidir.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Final Fantasy 7 Remake

 alt=

Square tarafından geliştirilmiş olan bir video oyunudur. 1987 yılında piyasaya sürülen ilk oyun ile başlayan serinin bir halkasıdır.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Deep Down

 alt=

Deep Down, Capcom tarafından geliştirilen bir online RPG oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Call of Cthulhu

 alt=

Call of Cthulhu, ünlü H.P. Lovecraft eserini resmi olarak ele alan Cyanide’ın geliştirdiği bir korku/hayatta kalma oyunudur.Şimdilik sadece 2005 senesinde çıkmış olan Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth’ten bağımsız bir oyun olacağı, 2017 senesinde PC için çıkacağı biliniyor.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Kingdom Hearts 3

 alt=

Kingdom Hearts 3, Square Enix’in PS4 ve Xbox One için duyurduğu son Kingdom Hearts oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

NieR: Automata

 alt=

Kingdom Hearts 3, Square Enix’in PS4 ve Xbox One için duyurduğu son Kingdom Hearts oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Tacoma

 alt=

Fullbright’ın Gone Home isimli oyununun ardından duyurdukları Tacoma, 2017’de PC ve Xbox One’a çıkması plananan, bilim-kurgu temalı bir keşif ve macera oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Shenmue 3

 alt=

Aksiyon, macera ve açık dünya tarzının en önemli temsilcilerinden bir tanesi olan Shemue, uzun süredir aramızda yoktu. E3 2015 sırasında sahneye davet edilen Yu Suzuki tarafından Kickstarter kampanyası başlatıldığı açıklanan oyun, istediği parayı çok kısa süre içerisinde toplamayı başardı.

Çıkış Tarihi: 01 ocak 2017

Gran Turismo Sport

 alt=

Gran Turismo Sport ile birlikte PlayStation’ın ünlü yarış serisi PlayStation 4’e taşınıyor..

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Overkill’s The Walking Dead

 alt=

Payday serisinin geliştiricileri tarafından yapımı üstlenen Overkill’s The Walking Dead co-op mekaniğiyle donatılmış bir FPS oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Silent Hills 2017

 alt=

Payday serisinin geliştiricileri tarafından yapımı üstlenen Overkill’s The Walking Dead co-op mekaniğiyle donatılmış bir FPS oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Alienation

 alt=

Alienation; Dead Nation ve Resogun gibi oyunlarla karşımıza çıkan stüdyonun yeni shooter oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

The Tomorrow Children

 alt=

PixelJunk serisinin yapımcıları tarafından geliştirilen The Tomorrow Children, distopik bir evreni Minecraft temasıyla birleştiren bir oyundur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

WiLD 2017 PC

 alt=

Rayman ve Beyond Good & Evil oyunlarının yaratıcısı Michel Ancel önderliğinde geliştirilen WiLD, 10.000 yıl öncesini konu alan online bir hayatta kalma oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Hellblade

 alt=

*Oyunun ismi Hellblade: Senua’s Sacrifice olarak güncellenmiştir.Hellblade, Ninja Theory tarafından PC ve PlayStation 4 için geliştirilen bir aksiyon/hack’n slash oyunudur. Oyun, kelt mitolojisi üzerine kurulu yapısıyla Senua isimli baş karaktere odaklanacak.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2016

Tekken 7

 alt=

Tekken 7, ünlü dövüş oyunu serisinin ilk yeni nesil oyunudur.

Çıkış Tarihi: 10 kasım 2017

Chroma

 alt=

Rock Band ve Dance Central geliştiricileri tarafından yapılan Chroma muzikal bir FPS oyunudur. Oyun, türünün ilk oyunu olma özelliğini de taşıyor.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Get Even

 alt=

Get Even, Painkiller: Hell and Damnation’ı geliştiren The Farm 51’in üzerinde çalıştığı yeni FPS oyunudur. Geliştirici ekip bu sefer çok daha farklı bir projeyle karşımıza çıkıyor.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

LawBreakers

 alt=

LawBreakers, daha önce Gears of War ve Unreal Tournament gibi oyunların yapımcılığını üstlenen Cliff Bleszinski’nin kurduğu Boss Key Productions tarafından geliştirilen bir FPS oyunudur.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Mirror’s Edge Catalyst

 alt=

Dice tarafından geliştirilen Mirror’s Edge, gelen ilk bilgilere göre FPS türüne başka bir boyut kazandıran orjinal Mirror’s Edge’in yeniden yapımı olacak.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Mafia 3

 alt=

2K ve Hangar 18 tarafından geliştirilen Mafia serisinin üçüncü oyunudur. Aile için savaşacağımız oyun, yüksek grafikleriyle ön plana çıkmaktadır.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Sniper: Ghost Warrior 3

 alt=

CI Games tarafından geliştirilen ünlü Sniper: Ghost Warrior serisinin devam oyunudur.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

South Park: The Fractured But Whole

 alt=

South Park: The Fractured But Whole, South Park: The Stick of Truth’un başarısı üzerine süper kahramanları konu alan serinin yeni oyunudur.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Prey 2

 alt=

Prey 2, bilim kurgu temalı bir FPS oyunudur.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Shadow of the Eternals

 alt=

Silicon Kinghts’ın eski çalışanları tarafından kurulan Precursor Games, Eternal Darkness: Sanity’s Requiem’in ruhani devamı olacak Shadow Darkness PC ve Wii U için geliştirilmeye devam ediliyor. Kickstarter projesi olarak oyun dünyasına adım atan oyun korku temalı.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Sniper Elite 4

 alt=

Sniper Elite 4, Rebellion tarafından geliştirilen üçüncü kişi taktiksel shooter ve gizlilik oyunudur. Sniper Elite 3’ün hemen sonrasını anlatacak oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.Sniper Elite 4 İtalya’da geçecek.

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Fragments of Him

 alt=

Fragments of Him, birinci kişi açısından oynanan bir hikaye tabanlı oyundur. Trajik bir kazayla hayatını kaybeden bir adamın hikayesini anlatan oyunda oyuncu, diğer karakterlerin aklını ve ruhunu temsil ederek geçmişte yolculuk ederek hikayenin akışını değiştirebilir.Hikayede yönetici konumunda olar..

Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2017

Assassin’s Creed: Empire

 alt=

Antik Mısır’da geçeceği iddia edilen Assassin’s Creed oyunudur. Ubisoft’a göre 2017’de çıkacak..

not: Fragman Tahminlere göre koyulmuştur. Oyunun kesinleştiği doğrudur. Resmi bir fragman şuan henüz yoktur. Çıktığında eklenicektir.

Çıkış Tarihi: 08 kasım 2016

Perception PC Games

 alt=

Perception, eski BioShock ve Dead Space oyuncularının geliştiricileri tarafından hazırlanan, farklı bir etkileşim türüyle karşımıza çıkacak bir korku/macera oyunudur.Oyunda kör bir kadın karakterle oynuyor ve sürekli rüyalarımıza giren gizemli bir evi keşfe çıkıyoruz. Yarattığınız her ses oyunda siz…

Çıkış Tarihi: 14 kasım 2016

Outlast 2

 alt=

Outlast 2, Red Barrels isimli bağımsız bir stüdyonun 2013 senesinde ilk olarak PC platformuna çıkardığı korku oyunu Outlast’ın devam oyunudur.Outlast 2’de ilk oyundan farklı olarak yer, mekan, karakterler ve elbette olaylarında tamamen değişiklik göstereceği biliniyor.

Çıkış Tarihi: 08 eylül 2016

Deus Ex: Mankind Divided

 alt=

Deus Ex: Mankind Divided Eidos Montreal tarafından geliştirilen Deus Ex serisinin 2016 yılında çıkan oyunudur. Human Revolution’dan üç yıl sonrasını anlatacak ve oyuncuları daha komplike bir dünyaya sokacaktır.

Çıkış Tarihi: 08 eylül 2016

Allison Road

 alt=

Allison Road, İngiltere tabanlı bağımsız geliştirici Lilith Ltd’nin geliştirdiği ve Team17 tarafından yayınlanacak olan bir korku/hayatta kalma oyunudur.İptal edilen Silent Hills oyununun demosu olan P.T.’den ilham alınarak geliştirilen Allison Road şu anda Kickstarter’da destek bekliyor.

Çıkış Tarihi: 27 mayıs 2016

Battleborn

 alt=

Battleborn, Borderlands’ten tanıdığımız Gearbox Software tarafından geliştirilen bir FPS oyunudur. MOBA türüne benzer mekanikler ve birçok farklı oyun modu barındıran oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliyor..

Çıkış Tarihi: 27 mayıs 2016

Total War: Warhammer

 alt=

Dünya’nın en çok oynanan masa üstü oyunlarından Warhammer ile Total War’ı bir araya getiren Total War: Warhamer, strateji oyunları arasında farklı bir çizgi sergiliyor. Fantastik bir evrenin 4X diye adlandırılan oyun türüne nasıl yansıdığını oyunculara gösteriyor.

Çıkış Tarihi: 28 Nisan 2016

The Banner Saga 2

 alt=

The Banner Saga 2, viking temalı taktiksel rol yapma oyunu The Banner Saga’nın devam oyunu olarak 19 Nisan’da Steam üzerinden PC ve Mac ortamlarına gelmeye hazırlanıyor.Yapımcılığını tekrar Stoic’in üstlendiği The Banner Saga 2, hikayeyi kaldığı yerden ele alacak ve oyuncuların sevdiği tarza sadık kalacak.

Çıkış Tarihi: 19 Nisan 2016

Dead Island 2

 alt=

Dead Island 2, açık dünya bir zombi oyunu olan Dead Island serisinin devam oyunudur. Oyunun geliştiricisiyse Techland yerine Spec Ops: The Line’ı yapan Yager.

Çıkış Tarihi: 14 Nisan 2016

Dead Island 2

 alt=

Dead Island 2, açık dünya bir zombi oyunu olan Dead Island serisinin devam oyunudur. Oyunun geliştiricisiyse Techland yerine Spec Ops: The Line’ı yapan Yager.

Çıkış Tarihi: 14 Nisan 2016

Doom 4

 alt=

DOOM ya da Doom 4, efsane Doom serisinin 2016 senesinde çıkacak yeni oyunudur.Oyun, senaryo ve multiplayer ağırlıklı olarak FPS türünün klasikleşmiş serisinin son oyunu olacak.

Çıkış Tarihi: 14 Nisan 2016

LÜTFEN YORUM ATINIZ.

]]>
http://grimaclifton.com/2017-yilinin-en-cok-beklenen-oyunlari.html/feed 1
Moto Racer 4 İndir http://grimaclifton.com/moto-racer-4-indir.html http://grimaclifton.com/moto-racer-4-indir.html#respond Mon, 19 Jun 2017 19:09:16 +0000 http://grimaclifton.com/?p=38669

Moto Racer 4 PC indir

Moto Racer 4 2017 Moto cros kişiselleştirin ve yükseltin! Moto Racer 4 ile ilerleyin ve çarpıcı ortamları kullanın.
Amerika Birleşik Devletleri’nden Çöl’e doğru Asya’ya kadar, Moto Racer 4 saatte 100 mil hızla tehlikeli, nefes kesen derslere girmenizi sağlar.

Engeller, cehennem-kıvrılmış muhalifler, trafik ve hatta polis sizi durdurmaya çalışacak. En iyi kısayolları bulmak için yola çıkın ve her dersin benzersiz özelliklerini avantajınıza ekleyin.
ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:

1 OYUN, 2 KATEGORİ: ASPHALT & DIRT

DAHA FAZLA BİLGİ ZENGİNLİĞİ İLE – İlerleme modunda oyun boyunca ilerleyin ve daha da fazla içeriğin kilidini açmak için eksiklikleri giderme!

İŞARETLEYEN, ÇEŞİTLİ ORTAMLAR – Çölü kullanarak Körfez Bölgesinden Asya’ya kadar, en olası alanlar üzerinde hileleri birbirine bağlayarak serbest kral haline gelin.

ÖZELLEŞTİRİLİ BİSİKLETLER – Benzersiz tarzınızı yansıtmak istiyor ancak bisikletinizi özelleştirin.

ARKADAŞLARINIZI DAHA İYİLEŞTİRİN – Birden fazla oyuncu ile aynı anda bölünmüş ekranda veya çevrimiçi olarak çok oyunculu modda arkadaşlarınızla yüzleşin!

]]> http://grimaclifton.com/moto-racer-4-indir.html/feed 0 Cars 3 Driven to Win PS3 İndir http://grimaclifton.com/cars-3-driven-to-win-ps3-indir.html http://grimaclifton.com/cars-3-driven-to-win-ps3-indir.html#comments Mon, 19 Jun 2017 09:29:45 +0000 http://grimaclifton.com/?p=38662

Cars 3 Driven to Win Playstation 3 indir

Motorlarınızı başlatın ve içinde yepyeni, aksiyon dolu bir macera yaşayın.
Arabalar 3: DisneyPixar \ ‘ın filminden esinlenerek Kazanmaya itilir, Otomobil 3. Katıl
Lightning McQueen ve Cruz Ramirez karşı bir rövanş hazırlarken
Rakip yarışçı Jackson Storm.

Nihai dünya standartlarında, rekabetçi
Yarış deneyimi. 20’den fazla kişiselleştirilebilir karakterle oyna ve oyna
Sevgili Yıldırım McQueen, Jackson Fırtınası, Cruz ile birlikte
Ramirez ve yeni nesil yarışçılar. 20 parça üzerinde seyir
Radiator Springs ve Florida gibi filmlerden ikonik yerlerde ayarlayın

]]> http://grimaclifton.com/cars-3-driven-to-win-ps3-indir.html/feed 2 Pro Evolution Soccer 2018 İndir http://grimaclifton.com/pro-evolution-soccer-2018-indir.html http://grimaclifton.com/pro-evolution-soccer-2018-indir.html#comments Sun, 18 Jun 2017 11:00:41 +0000 http://grimaclifton.com/?p=36692

Pro Evolution Soccer 2018 PC torrent indir

PRO EVOLUTION SOCCER 2018 Efsanelerin yaratıldığı yer PES 18‘in dönüşünü kapsıyor, eşsiz bir oynanışla birlikte.- FC Barcelona Edition Pre-Order Bundle
[PREMIUM EDITION]
FC Barcelona ve PES fanatikleri için özel bir versiyon! Kulüp ile myClub bağlantıları ile özel içerik kazanın!
1x FCB Özel Temsilcisi
1x FCB Legend Özel Temsilci
1.000 myClub parası

Bunların yanı sıra, standart ön sipariş ekler eklenecek:
2x Premium Partner Temsilcileri
mzClub için UCL Temsilcisi
myClub için Özel Temsilci

+ bonus myClub içerikleri:
4x Başlangıç Temsilcileri
1x Partner Kulüp Temsilcisi
10.000 GP x 10 hafta

==============================================================

PRO EVOLUTION SOCCER 2018 Pre-Order Bundle
[STANDARD EDITION]
Özel içerik kazanmak için şimdi ön siparişinizi yapın:
• 2x myClub için Premium Partner Temsilcileri
• myClub için UCL Temsilcisi
• myClub için Özel Temsilci

myClub içeriği için de bonus kazanacaksınız:
• 4x Başlangıç Temsilcileri
• 1x Partner Kulüp Temsilcisi
• 10.000 GP x 10 hafta

==============================================================

PES 2018 yeni özellikleri:
• Birinci Sınıf Oynanış – Stratejik Dripling, RealTouch+ ve yeni setler bu eşsiz oyunu bir üst dereceye daha taşır
• Sunum Tamiri – Yeni menü ve gerçek oyuncu resimleri
• PES Lig Entegrasyonu – myClub de dahil olarak yeni modlarla PES Lig’te yarışın
• Online Co-op: birlikte oynamak için yeni bir mod

BEKLENEN FRAGMAN ÇIKTI Çıkış Tarihi: 13 EylüL 2017 Pro Evolution Soccer 2018 ÇIKIŞ TARİHİ

Pro Evolution Soccer 2018 16 DAKİKALIK RESMİ OYNANIŞ VİDESU YAYINLANDI

 

]]> http://grimaclifton.com/pro-evolution-soccer-2018-indir.html/feed 8 Geoid İndir http://grimaclifton.com/geoid-indir.html http://grimaclifton.com/geoid-indir.html#respond Sat, 17 Jun 2017 20:51:23 +0000 http://grimaclifton.com/?p=38645

Geoid Oyun PC indir

Geoid 2017, eski okul 3D platformcularına modern, şık bir yaklaşım. Tüm altın renkli üçgenleri ve gümüş altıgenleri toplamak için benzersiz tehlikeler ve mekaniklerden yolunuzu ayırın ve atlayın! Çoğunlukla yalnız gelişmenin yaklaşık dört yıllık sonucunda, Jeoid, Marble Blast gibi oyunlardan esinlenilmiştir.
Özellikler
40’ın üzerinde seviyeye sahip tek kişilik bir kampanya
Her seviye kendi benzersiz sanat stiline ve renk paletine sahiptir
Eşsiz güç kaynakları ile yavaş zaman ve kontrol yer çekimi
Yerel ve global leaderboard’larla zamanlı meydan okuma modu
Gerçek bir meydan okuma isterseniz, kabustu modu cezalandırmak!
Daha rahat bir deneyim istiyorsanız, zaman ayırın ve zamanlayıcı olmadan oyna.
2, 3 veya 4 oyuncu bölünmüş ekranlı rekabetçi kümeste arkadaşlarınızla oynayın
25’ten fazla unlockable top stili

]]> http://grimaclifton.com/geoid-indir.html/feed 0